Модельный ряд Ford

Отзыв о Ford Fiesta 2013 года

Автомобиль: Ford Fiesta 5-ти дверная 2013 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 22000 км, двигатель - 1.0 turbo бензин, комплектация - Comfort
Автор: Сергій (Украина, Луцк)   16.07.2015

При виборі авто активно користувався даним сайтом - тому вирішив скласти власний відгук, щоб допомогти визначитися іншим.

Перші враження від Фієсти - супер: комфортний салон, досить потужний двигун, прийнятна місткість багажника, можливість скласти задні сидіння, чудова аудіосистема (є можливість під'єднати флешку, класний звук).

Після експлуатації протягом півтора року можу виділити конкретніше негативні та позитивні якості.

Спочатку - про хороше.

Новітній, економічний (середня витрата пального по бортовику - 5, 9л) та потужний двигун (для машини такого класу цілком достатня потужність - дає змогу обганяти на високих швидкостях (>130 км/год) та потягатися з іншими на світлофорних стартах).

Хороші ходові якості та зручні габарити для їзди по місту.

Салон комфортний та практичний - сидіння зручні, не маркі; дуже зручно складаються задні - можна перевезти доволі габаритні речі; торпедо покрите м'яким пластиком; не виникає сторонніх скрипів; приємна та інформативна панель приладів; аудіосистема забезпечує якісне та чисте звучання навіть на максимумі.

П'ятеро дорослих людей нормальної статури поміщається без проблем, шість - з проблемами).

Є невеликі претензії до КПП: нечітка задня передача (деколи "вискакує") - потрібно притримувати при рушанні з місця.

Шумоізоляція салону теж не задовільняє на 100%. Кондиціонер, як і обігрівач починає працювати тільки після повного прогріву двигуна і відчутно впливає на потужність останнього.

Шини низькопрофільні, внаслідок чого при переобуванні доводиться катати диски.

Кліренс теж малуватий для наших доріг - кілька разів чухався об асфальт.

З додаткового обладнання рекомендую поставити захист двигуна - в наших умовах деталь просто необхідна.

Технічне обслуговування в грудні 2014р. коштувало бл. 2500 грн. Якість обслуговування на дуже високому рівні (в салоні Форд м. Рівне) - це стосується як працівників (за що їм окрема подяка), так і технічної сторони питання.

Совет покупателю: Думайте на перспективу - машина доволі невелика, тому якщо у Вас велика сім'я, або в майбутньому будете возити габаритні та важкі речі - Фієста Вам не підійде.

Инкогнито

насчёт задней передачи - 100 %. Спрашивал в салоне, сказали что нет какого то доводчика для задней, у меня база. Клиренс может и маленький, но пока везло на очень экстремальных ямах. Шумоизоляция на высоких скоростях - сильно шумит, да. Хочется самому её шумоизолировать. По плюсам, машина - абалденная

Андрей L

Согласен с автором, в 1 случае из 10-15, как правило, проявляет себя нечеткое включение задней передачи. Низкий 50 стоковый профиль еще то зло, особенно в сочетании с легкосплавными дисками, 60 в самый раз, хотя для зимы взял 65 при более узкой резине (185). Защита двигателя однозначно необходима. Вместимость - вчера купив себе полно размерный кроссовый велосипед умудрился засунуть его полностью в салон, сложив задние спинки сиденья, и отодвинув несколько передние кресла, только сняв с него сиденье! Хотя в начале думал снимать переднее колесо. Вот уже полтора года, автомобиль продолжает реально только радовать. По поводу шумки для меня лично достаточно, видимо потому, что моя крейсерская скорость 90-110 км. в час., редко езжу быстрее, видимо по этому шумоизоляции достаточно.

Тест-драйв Ford Fiesta: Ford Fiesta - мал, да удал!
Ford Fiesta - мал, да удал!

Пока большая часть наших читателей и коллег по цеху находятся в отпусках, мы в очередной раз задались вопросом «Что же взять на тест из доступного на сегодня?» И оказалось, что многим из Вас хотелось бы увидеть тест-драйв обновленного Ford Fiesta. Фактически, это первая модель по популярности среди компактных хэтчбеков в каталоге InfoCar.ua. «Так почему бы и нет» - подумали мы?

Продажа б/у Ford

Ford Flex  2019 Ford Flex 19.700$ 2019 64.000 км